Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Diskussion und Bewertungen

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.

Hütten Gebäude

Chatový tábor Jinolice

Bezirk: Jičín
22. 12. 2021
Von: PETR

Ačkoliv jsme letos tento kemp nenavštívili tak jsme byli zde již mnohokrát a vždy se nám zde moc líbilo hlavně pán u stánku vždy jsme si hezky pohovořili mohu jen vřele doporučit a je to blízko do krásných skal moc rádi se v příštím roce vrátíme P a G snad jen jedna výtka jen jedno wc a daleko od karavanů kteří stjí na louce Camp Bewertungen »

Autokemp Babylon

Bezirk: Domažlice
11. 12. 2021
Von: Majkl

Jezdili jsme sem jako malé děti. Nádherné místo! Camp Bewertungen »

BaseCamp Medvědín

Bezirk: Trutnov
11. 12. 2021
Von: Elli

Viel zu teuer, da fährt keiner mehr hin. Luxuspreise für Basic Ausstattung, Wer das zahlt ist selbst schuld. Ohne mich Camp Bewertungen »

BaseCamp Medvědín

Bezirk: Trutnov
24. 11. 2021
Von: Zuzana

Nový provozovatel od září 2021. Bohužel, vše se odrazilo na cenách, které jsou nesmyslně nastřelené a navýšené o 300%. Opravdu škoda. Camp Bewertungen »

30. 10. 2021
Von: Marie Jedličková

Byli jsme zde s kamarádem 4dny v chatičce a byli jsme moc spokojení se vším. Krásná příroda, ochotní a velmi vstřícní majitelé, určitě příští rok navštívíme znovu. Velice všem doporučuji. Camp Bewertungen »

Tábořiště U Včelky

Bezirk: Chomutov
27. 10. 2021
Von: Petr Hájek

Lepší pohodu jsem už dlouho nezažil.Příjemní lidé a jejich med je špica.Vstřícnost rybářskému koníču bez konkurence.A milá zvířátka i majitelé.Petr Hájek Camp Bewertungen »

Autocamp Kréta Terezín

Bezirk: Litoměřice
27. 10. 2021
Von: Nils Reifenstein

Wenn ich bedenke , das der Campingplatz teil einer Gedenkstätte für die Opfer der deutschen Terrorherschaft ist , wurde ich da bisher exzellent und superfreundlich bewirtet, untergebracht und kann das weiterempfehlen - den Campingplatz / Theresienstadt / Terezin und sein Personal. Danke von Dresden an der Elbe . Camp Bewertungen »

Autokemp Kokořín

Bezirk: Mělník
25. 10. 2021
Von: Monika Šenková

Kemp je moc pěkný- krásné prostředí, okolo spousta památek. Jen by to chtělo malinko vylepšit ty "socialistické" sociálka, které by si už opravdu zasloužily ......jinak jsou vždy čisté a umyté. Pěkný kemp, doporučuji,moc se nám tam líbilo.....????! Camp Bewertungen »

Autokemp U Jezera

Bezirk: Rokycany
25. 10. 2021
Von: Rudolf

Sraz s kamarádama v Kempu U Jezera naprosto super.Už máme zamluvený další sraz za rok.Sprcha a wc naprosto v pořádku.Díky za super víkend. Camp Bewertungen »

Sunny Camp

Bezirk: Praha-město
23. 10. 2021
Von: Maree hinchcliffe

Small friendly , close to train stn , good pub, good camp restaurant , clean pretty shower facilities. Really good small ca,p ground Camp Bewertungen »