Letos jsme byli se stanem na Veselce poprvé a bylo to super.Až na pár neukázněných a hlučných sousedů v chatkách,kteří naštěstí brzy odjeli,tu byl klídek,okolní lesík tvořil příjemný stín a hlevně zde nebylo přeplněno,každému jsme kemp doporučili.Ceny lidové a o tom to je. (10)Camp Bewertungen »









Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.