Oproti loňsku chatičky zevnitř nově obložené dřevem.Za mě velká pochvala a podtržená 1.Kemp udržovaný,čistý a paní na recepci velmi sympatická a vstřícná.Perfektni obsluha i v místním kiosku.Vřele doporučuji a těším se na další pobyt. (9)Camp Bewertungen »










Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.