V kempu jsme byly ubytovaní v červenci na týden a natolik se nám zde zalíbilo, že jsme tam jeli znovu na prodloužený víkend i v září a říjnu. Celé prostředí hodnotím velice kladně, v areálu je velmi pěkná restaurace a hned před ní dětské hřiště. Od apartmánu k vodě je to minuta cesty a voda byla velice čistá. Na místě se dají půjčit i paddleboardy, tudíž jsme toho velice často využili. Za nás tedy PERFEKTNÍ prostředí a dovolená! (14)Camp Bewertungen »










Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.