V tomto kempu jsem byl letos s rodinou a mohu jen doporučit. všude čisto, anglický trávník , klid , obsluha v kempu v občerstvení naprosto super a paní majitelka velice milá, hezká paní. Určitě se opět vrátíme , ceny jsou o proti jiným kempům opravdu přijatelné. (8)Camp Bewertungen »










Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.