tak do tohoto kempu již nikdy! V tom baru u vody je neustálý bordel, takže v chatkách kolem se nedá vůbec spát, zákazníci chodí místo na toaletu do keřů v těsné blízkosti baru, zvrací tam. V baru nalévají nezletilým osobám a proto tam občas uvidíte i policii.. a to nemluvim o hygieně. Ta jim to tam,pokud dobře vím, zavřela. Takže tento kemp OBOZ 59 opravdu ne!! (16)Camp Bewertungen »










Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.