Termin ab 2026-06-23 | Kemp a koupaliště KlášterKaravan, El. přípojka, 3 osoby, 2 psiTermin ab 2026-08-21 | Autokemp Bílina KyselkaChatka 4bosoby a luzkovinyTermin ab 2026-07-29 | Camp Marina Vltava1x Platz für Zelt für 2 PersonenTermin ab 2026-06-19 | Kemp U Fíka - Nahořanypodsada stan 2 osobyTermin ab 2026-06-25 | Koupaliště a kemp Zákupy4L chatkaTermin ab 2026-06-15 | Kemp Koupadla Čerčany11Termin ab 2026-06-06 | Camping Rožnov Termin ab 2026-07-17 | Kemp KopřivnáTermin ab 2026-07-11 | Chatová osada Olešná2l2lTermin ab 2026-08-14 | Autocamp Nové Město3L Chata a 2 dospělí
Der Autocamping Olšina *** befindet sich entlang des Sees Lipno und nah des Naturschutzgebietes Šumava. Schöne Natur und breites Campingsortiment ..
Der Strand von Vranovská - Holiday Park **** ist einer der beliebtesten und attraktivsten Plätze an der Talsperre Vranov. Der Campingplatz bietet ..
✨ Camp Keramika mit einer Fläche von 30.000 m2 befindet sich in einer schönen Umgebung am Ufer des Hracholuská-Damms, etwa 15 km westlich von Pils..
Der Campingplatz befindet sich in der malerischen Natur am Seeufer Lipno, ca. 1,5km vom Dorf Horní Planá. Urlaubsort ist für die Familien mit Kind..
Der Campingplatz liegt inmitten der reizvollen südböhmischen Landschaft an der Grenze zu Böhmen-Kanada am Ufer des Ratmírovský-Teiches, 12 km von ..
Das Erholungszentrum POHODA befindet sich im wunderschönen Ambiente der Stausperre Vranov, direkt im Wald, in ruhiger Umgebung der Stříbrná Bucht ..
Der Autocamp OASA befindet sich am sandigen Teich Staňkov. Der Camingplaz wurde mit der Ökozeichnen EU als das erste Camping in Tschechien (mit di..
Campingplaz mit Sommer- und Winterbetrieb befindet sich im Gebirgsvorland Beskiden am Nordostenrand der Stadt Rožnov pod Radhoštěm. Die Bettkapazi..
Milan a Dáša *****Koupili jsme si pobyt na čtyři noci a nelitujeme. Čisto, klid, ochota majitele. Sociálky taky čisté, sprchy na žetony, voda teplá. Byli jsme mimo sezonu, takže kiosek byl ještě zavřený, ale podle nabídky tam mají vše, co potřebujete. Jsme nadmíru spokojeni. DěkujemePepeAlex **Klady tohoto kempu, krásné okolí, příroda, voda,restaurace vše ok.Negativni je ,že hosté z východu Bulharska, Rumunska (všichni vědí kdo jsou oni),do půl 3 rána, hluk, ožralecký bordel, absolutní neúcta k okolí, k dětem, kteří jsou zde ubytování také. Má to obrovský potenciál, bohužel tito hosté jsou večer hluční natolik,že nedoporučujeme zde trávit čas, víkend. Honza Jasný ****Není co moc napsat,za nás s manželkou skvělá dovolená. Jestli máte taky stres z práce a chcete si odpočinout a vyhnout, rozhodně sem! A pokud vás to ticho omrzí,není problém se pobavit do Mikulova a zpátky se jít vyspat do klidu a pohody. 😎Lada *****Naprostá pohoda, skvělý majitelé. V kempu klid, pohoda, večer romantika u ohně. Vše čisté, útulné. Jde vidět,že se starají a baví je to. 👍🏼👌🏼Jaroslav Marosz *****Pokaždé co jsem zde do kempu přijel tak jsem byl vždy maximálně spokojen a to tu jezdí už skoro půl století. Současní provozovatel Martin a Katka se snaží a to co dělají pro lidi tak to málokdo ocení. Já to cením na pět hvězdiček 😉Michaela *****Překrásné místo.. Spousta prostoru, vše připravené na sezonu.Markýz ****Kemp pěkný čistý obsluha příjemná v hospůdce u kempu i výborně vaří. Akorát cesta před kempem a okolí je dost znečištěno od koní z nedalekého ranče, ale to není věc provozovatele nýbrž vyzitka majitelů koní a obce pod níž cesty spadají.Hujer **Tak je 23.45 a stale tu duni z reprobeden ducdudbum. Ted na jedne strana u vody prestali a v campu se pokracuje dal. Odjizdim. DekujiJiří Prokop **Něco šíleného,přeplněný kemp,ráno po probuzení pod okny karavanu stany,u dveří stany,únikové cesty v případě, např.požáru zastavěné stany,ráno přeplněné toalety,4 toalety na celý kemp,s ničím podobným jsem se nikdy nesetkal!!!! Jinak nádherná příroda,čisto,personál přívětivý.Ondrej *Nejotřesnější camp, ve kterém jsme kdy byli. A že už máme hodně naježděno. V campu hrálo techno od rána do noci. Řvali zde opilci jeste po půlnoci. Techno z obrovských repráků.začali v 8.30y Skoncilimpo desate vecer. Museli jsme s dětma v noci odjet, bylo tomo zdraví. Nikdy více a všem rodinám doporučuji jet jinam, zde klid a odpočinek nenajdete.