Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Landkarte Merkbox(0)

Am häufigsten gesehen:

Kemp Keramika

Hracholusky 3887x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 3278x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 3009x

Chatová osada Plesar

Staré Splavy 2689x

Bestbewertete Camps:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 Punkte

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 Punkte

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 Punkte

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 Punkte

Autocamp Slunečná

Černý Důl 4.67 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 2026-07-16 | Chatky přehrada Pastviny
chatka 1 dospělí, 2 děti 8 a 5 let

Termin ab 2026-07-03 | Autocamp Slapy Skalice
2x 4L chatka, 4 osoby (případně 1x chatka a u chatky jedno parkoavcí místo pro obytnou dodávku)

Termin ab 2026-07-31 | Autokempink U Splavu
2x stan 4 osobyVe stínu pod stromem

Termin ab 2026-06-25 | Kemp Lenora Ingetour
1 stan 2 osoby,1 auto

Termin ab 2026-07-03 | Autokemp Vikletice
2x4L chatka

Termin ab 2026-07-08 | Tábořiště a hospoda na mlýně
10-15 stanů (7 dospělých, 25 dětí)

Termin ab 2026-07-28 | Kemp Fousek
4L chatka 2 osoby

Termin ab 2026-06-26 | Kemp Podskalí
4L chatka pro 3 osoby (1x dospělí ,2 děti )

Termin ab 2026-06-26 | Autokemp Kačer
4L chatka, 3 osoby + pes

Termin ab 2026-06-20 | Vranovská pláž - Holiday park
2L chatka




Bewertungen und Diskussion

Rekreační středisko Lužnice, Dobronice u Bechyně

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

11. 09. 2024
Von: Alena Oubrechtová

Příjemný personál. Vybavení chatek dle inzerce,prostorné. Není co vytknout.

20. 08. 2012
Von: Pařát

Není co dodat.Dávám za 1

17. 07. 2012
Von: Martin

Chtel bych se zeptat jak se do vaseho kempu dostanu vlakem z Bechyne

31. 08. 2010
Von: zbyněk kiele

Dobrý den,strávili jsme s manželkou velikonoce a ted svatbu a nejenom že to bylo super ale hlavně přístup personálu tím myslím Hynka a Drahušku to jsou super lidi.Kemp vedou vzorně a že jsem jich projel v naší republice dost ale zatím jsem nenašel takový přístup a vstřícnost.Já dávám za 1.Doporučuji navštěvu tohoto kempu.

09. 03. 2009
Von: Lukas

Moc se nam tam libilo,letos jsem pojedem jiz po ctvrte.)))