Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Landkarte Merkbox(0)

Am häufigsten gesehen:

Kemp Keramika

Hracholusky 4185x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 3468x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 3160x

Camping & Restaurant BEZDREV

Hluboká nad Vltavou 2822x

Bestbewertete Camps:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 Punkte

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 Punkte

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 Punkte

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 Punkte

Autocamp Slunečná

Černý Důl 4.67 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 2026-07-03 | Kemp a ubytování v ofsajdu
1 pokoj ×2 osoby

Termin ab 2026-08-01 | Kemp Zlatá Koruna
1 Stellplatz, 2 Erwachsene, Stromanschluss

Termin ab 2026-07-08 | Kemp Březový Háj
2L pokoj pro dvě osoby + lůžkoviny

Termin ab 2026-06-21 | Kemp Hanácký dvůr
1xplace with el, 2 person

Termin ab 2026-06-12 | Autocamp Ostende
Chatka pro dvě osoby

Termin ab 2026-07-13 | Autocamping Výr

Termin ab 2026-07-30 | TRANSKEMP Hracholusky
Sperberweg

Termin ab 2026-09-13 | Autokemp Kačer
2l chatka

Termin ab 2026-06-16 | Kemp U Fíka - Nahořany

Termin ab 2026-07-18 | Chatový tábor Malý Ratmírov
5L srub




Bewertungen und Diskussion

Kemp Pod Vrbou, Sázava

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Kemp Pod Vrbou

Bezirk: Benešov
30. 08. 2020
Von: Daniela Bolardová

naprosto skvělé tábořiště, doporučuji

Kemp Pod Vrbou

Bezirk: Benešov
05. 08. 2009
Von: Peťa

Kemp je teda možná super, horší už je místní banda malých dětí, která kemp každý týden vykrádá a tak se vám může stát stejně jako mně, že z kempu Pod Vrbou odjedete pouze se spacákem a jedním trikem;)

Kemp Pod Vrbou

Bezirk: Benešov
13. 09. 2008
Von: anna

Ahojky lidicky...jsem ze Sázavy a musim rict,ze camp pod vrbou je upa nejvic supr camp na svete...takze jezdete a jezdete....je tu prekrasny klaster a krasna priroda..:-)mam to tu mocky rada....tak doufam,ze se vam tu bude libit taky:-)