Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Landkarte Merkbox(0)

Am häufigsten gesehen:

Kemp Keramika

Hracholusky 4219x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 3499x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 3191x

Camping & Restaurant BEZDREV

Hluboká nad Vltavou 2838x

Bestbewertete Camps:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 Punkte

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 Punkte

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 Punkte

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 Punkte

Autocamp Slunečná

Černý Důl 4.67 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 2026-07-30 | Kemp Poslední štace
4 stany

Termin ab 2026-07-13 | Ranč v údolí

Termin ab 2026-08-08 | Autokemp U Tomášků
2 x chatka

Termin ab 2026-06-18 | Autocamp Slapy Skalice
Котедж на 3х 2 взрослих и 1 ребенкакотедж

Termin ab 2026-07-13 | Autokemp Koryčany
ubytování v chatě pro dva dospělé a dvě děti ve věku 6 a 8 let

Termin ab 2026-08-10 | Rekreační zařízení Veronika
3L

Termin ab 2026-07-03 | Camping v Ráji
Karavan, 2osoby+auto+elektřina

Termin ab 2026-07-03 | Kemp U Fíka - Nahořany
2x stan 2x dospělý 2x dítě

Termin ab 2026-08-24 | Autokemp Lučina
3x4L, 1x3l

Termin ab 2026-06-12 | Veřejné tábořiště Zdeslav
4 luzkova chatka, 2 osoby, pejsek máme jezevčíka automobil




Bewertungen und Diskussion

Karavanový Kemp Valcha, Borovnice

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Karavanový Kemp Valcha

Bezirk: Benešov
18. 08. 2025
Von: Michal

Strávili jsme zde celý týden. Kemp je čistý a uklizený. WC a sprcha voňavé a pravidelně uklízené. Voda ke koupání. Jídlo (hlavně burgery) špičkové. Ostatní jídla také velmi chutná. Na kemp nadstandardní jídlo. Možnost rozdělat si oheň. Neni tu žádný světelný smog. Prostě hvězdy nad hlavou klid a mír.

Karavanový Kemp Valcha

Bezirk: Benešov
16. 07. 2025
Von: Scott

Stavili jsme se tam na jídlo, protože restaurace okolo silnic jaksi houfně vymizely a tady nás zvala cedule s nápisem: Vaříme. Obsluha slušná a příjemná, ale jídlo bohužel z polotovarů, podávané na jednorázovém nádobí. Chutě nevalné. Jako od Tricatela (Křidýlko nebo stehýnko) Najíst se tam dá, ale pochutnání pro gurmány to prostě není. Nicméně kemp působí velmi příjemně. Vše čisté a úhledné.