Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bewertungen:

Anděla Ďáblice
Nejhorší kemp který existuje. Majitel je divný typ člověka, kterého zajímají jen peníze. Chtěl zaplatit i za použití ucpané toalety. Kus wc papíru prodává za 10 Kč. Zaměstnává na černo pochybné existence, kteří nám vlezli do karavanu, prý je poslal pan Havel, aby zkontrolovali jestli mu tam nekrademe.

Lucie
Byly jsme minulý rok a naprostá spokojenost není co dodat jezdím tam už 10 let a ráda se tam vracím. Letos znova a moc se těšíme z dětmi. Za mě spokojenost veliká.

Lucie
Každý rok super letos katastrofa. Vymysleli si jakysi nesmyslný poplatek za lůžko a cena v chatce poté vyjde na 550 Kč na noc. Je to hnus tohle chování . Všude špína, neznají toaletní papír a okrádají lidi

Łukasz $ Monika
We were here for two days, from 30.06 - 1.07.2020. This is great place for kamp and moving to surrounding attractions e.g. safari zoo. There is a much place for tents and vehicles. Near is a big lake with sailing port. Hosts are so helpful and hospitable. We honestly recommend this place for longer stay.

Rostislav Kafka
1.6. 2020 jsem navštívil Kemp. Přijel jsem na kole přespat ve svem malem stanu jednu noc. Platil jsem 139 Kc. Ac v ceniku je za stan 60 Kc a 14Kc poplatek obci. Absurni poplatek 50 Kc. Asi, ze jsem chtel prespat jen jednu noc. Divne. No, budiz.Počáteční dojem dobrý. Prostredi hezke, jidlo dobre.Jenže, pak se vše začalo kazit. Krik rev desitek nezvladatelnych deti.V místě, kde jsem si postavil stan se hrál fotbal.Balon mě dopadl nekolikrat na stan. Přestěhoval jsem se kousek dal, zbytečně. Takže žádný klid a pohoda, jen rev a křik.Zbalil jsem stan a šel spát do lesa. Při odchodu mi správce řekl...to je vaše chyba. Ale uznávám, že to byl prostě pech. Prostě jsem narazil na dětský tábor.

Daniel
A perfect place. Stayed there 4 days and will be back in July. Thanks a lot.

Ondro
prespavali sme 1 noc zo sob. na ned. s detmi, kemp je pekny s dobrym kupanim deti si to uzili, jedine co mi vadilo bolo ze neupratali toalety celu nedelu az do nasho odchodu medzi 14-15h toaletak nikde ;)

Jana.Majdčinská
Dobrý den.Jedime sem každý rok, již 5 let několikrát do roka a jsme naprosto spokojeni. I dnes tu jsme a přez kryzi která byla, kemp vše preckal a je to tu opět paráda. Chatky čistý a opravený. Mohu a vždy doporučuji všem známím. Za mě ????????????

Luteve
Momentálně jsme v tomto kempu na dovolené. Před měsícem jsme jezdili po lipenských kempech a tento se nám zalíbil na první pohled. Jak již zde bylo psáno, všude čisto, ochotný personál a při příjezdu se nás ujal pan majitel, který nás provezl kempem a doporučil nám místo dle našich požadavků. Zatím tu není moc lidí a to je z mého pohledu úplná nádhera. Pohoda,klídek, dětské hřiště, hospůdka, pláže ( škoda, že je hodně vody a momentálně jsou pod vodou), a tak bych mohla pokračovat. Děkuji všem, kteří se starají o tento kemp a přeji jim hodně spokojených zákazníků.

Lucie janickova
Vypada moc hezky. Skoda ze ja tam nebudu.

Hütten Gebäude
Bademöglichkeit im Camp oder in der Nähe:
 • Buchungsarchiv:

  Termin ab 17.7.2020 | Resort Pukňov
  1 place 2 adults near water el socket nice

  Termin ab 17.7.2020 | Autokempink Dřenice
  26 personen
  hallo, haben sie für diese zeit 13 hütten buchen bzw. Re

  Termin ab 16.7.2020 | Kemp Nový rybník
  1 place 2 adults el socket nice

  Termin ab 1.7.2020 | Camp KAMENEC
  1 Hütte oder 1 Bungalow (4 Personen)
  Wir sind 4 Personen und möchten vom 1.7.-5.7. bei Ihnen

  Termin ab 3.6.2020 | Autokemp Rybářská Bašta
  1 místo pro velké stan (pro 6 osob)
  Dobrý den. Budeme 3 osoby. Máte stanové místo s elektřin

  Termin ab 3.9.2020 | Autocamping Výr
  1x Caravan Stellplatz + 2 Personen
  06766722721

  Termin ab 08.08.2020 | Autokemp Vikletice
  Bungalow, 2Erw.+ 2Kinder (16Jahre,2Jahre)
  Guten Tag, Ich möchte Ihnen eine Anfrage aus ein Bungal

  Termin ab 21.6.2020 | Autokemp ANNIN
  1x Stellplatz, 2 Erwachsene, Strom
  017644654538

  Termin ab 18.06.2020 | Kemp u Lesa
  2x 4B Bungalow groß, 1x 2B Bungalow klein2x 2B Zimmer

  Termin ab 21.07.2020 | Hotel a kemp Formule** Děčín
  2 Erwachsene, ein Kind (14 Jahre), zwei kleine Zelte