Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bewertungen:

Michal
Kemp slouží spíše jako karavanová osada. Hodně lidí má zaparkovaný karavan na stálo. Personál kempu velmi příjemný a ochotný. Sprchy a WC čisté a udržované. Ne všichni stálý osadníci dodržují noční klid.

Andrea Jahodová
2 dny strávené v tomto kempu byly velmi příjemné.Vše v klidu a pohodě.Personál velmi příjemný a ochotný,jidlo výborné a vedoucí kuchyně je sluníčko. Děkujeme za krásný víkend.

Anděla Ďáblice
Nejhorší kemp který existuje. Majitel je divný typ člověka, kterého zajímají jen peníze. Chtěl zaplatit i za použití ucpané toalety. Kus wc papíru prodává za 10 Kč. Zaměstnává na černo pochybné existence, kteří nám vlezli do karavanu, prý je poslal pan Havel, aby zkontrolovali jestli mu tam nekrademe.

Lucie
Byly jsme minulý rok a naprostá spokojenost není co dodat jezdím tam už 10 let a ráda se tam vracím. Letos znova a moc se těšíme z dětmi. Za mě spokojenost veliká.

Lucie
Každý rok super letos katastrofa. Vymysleli si jakysi nesmyslný poplatek za lůžko a cena v chatce poté vyjde na 550 Kč na noc. Je to hnus tohle chování . Všude špína, neznají toaletní papír a okrádají lidi

Łukasz $ Monika
We were here for two days, from 30.06 - 1.07.2020. This is great place for kamp and moving to surrounding attractions e.g. safari zoo. There is a much place for tents and vehicles. Near is a big lake with sailing port. Hosts are so helpful and hospitable. We honestly recommend this place for longer stay.

Rostislav Kafka
1.6. 2020 jsem navštívil Kemp. Přijel jsem na kole přespat ve svem malem stanu jednu noc. Platil jsem 139 Kc. Ac v ceniku je za stan 60 Kc a 14Kc poplatek obci. Absurni poplatek 50 Kc. Asi, ze jsem chtel prespat jen jednu noc. Divne. No, budiz.Počáteční dojem dobrý. Prostredi hezke, jidlo dobre.Jenže, pak se vše začalo kazit. Krik rev desitek nezvladatelnych deti.V místě, kde jsem si postavil stan se hrál fotbal.Balon mě dopadl nekolikrat na stan. Přestěhoval jsem se kousek dal, zbytečně. Takže žádný klid a pohoda, jen rev a křik.Zbalil jsem stan a šel spát do lesa. Při odchodu mi správce řekl...to je vaše chyba. Ale uznávám, že to byl prostě pech. Prostě jsem narazil na dětský tábor.

Daniel
A perfect place. Stayed there 4 days and will be back in July. Thanks a lot.

Ondro
prespavali sme 1 noc zo sob. na ned. s detmi, kemp je pekny s dobrym kupanim deti si to uzili, jedine co mi vadilo bolo ze neupratali toalety celu nedelu az do nasho odchodu medzi 14-15h toaletak nikde ;)

Jana.Majdčinská
Dobrý den.Jedime sem každý rok, již 5 let několikrát do roka a jsme naprosto spokojeni. I dnes tu jsme a přez kryzi která byla, kemp vše preckal a je to tu opět paráda. Chatky čistý a opravený. Mohu a vždy doporučuji všem známím. Za mě ????????????

Hütten Gebäude
Bademöglichkeit im Camp oder in der Nähe:
 • Buchungsarchiv:

  Termin ab 14.8.2020 | Kemp Podskalí
  1 Zelt 2 Erwachsene 1 Kind 1 Hund

  Termin ab 22.06.2020 | ATC FREE STAR Strachotín
  1x Platz für 1 Person
  Wegen einer Pilgerreise suche ich für 5 Tage eine Möglic

  Termin ab 17.7.2020 | Autocamp Ostrov Malá Skála
  ohne Zelt2 Wohnwagen, 3 Autos (1 davon Campingbus) / Strom nicht notwendignein
  Hallo, wir würden gern von Freitag Abend bis Sonntag mit

  Termin ab 1.6.2020 | Autocamp Ostende
  09966902190

  Termin ab 13.7.2020 | Kemp Mezní Louka
  4 persons
  Hello. I want to make reservation for 4 persons, for two

  Termin ab 31.08.2020 | Autocamp Veveří
  Hello we are travelling with our Family through Bohemia

  Termin ab 21.08.2020 | RS Butov
  3B Bungalow, 2 Personen, 1 kind

  Termin ab 31.07.2020 | Autokempink Nové Městečko
  3000
  Hallo, wir kommen mit 3 Familien (6 Erwachsene und 3 Kin

  Termin ab 17.7.2020 | Kemp a koupaliště Jetřichovice
  1x mit Strom, 2 Personen

  Termin ab 2.6.2020 | Autokemp Velký vír
  Bungalow Nr. 5
  Es kann auch Bungalow 1,2,3 oder 4 sein.