Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Landkarte Merkbox(0)

Am häufigsten gesehen:

Kemp Keramika

Hracholusky 4100x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 3408x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 3108x

Camping & Restaurant BEZDREV

Hluboká nad Vltavou 2771x

Bestbewertete Camps:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 Punkte

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 Punkte

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 Punkte

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 Punkte

Autocamp Slunečná

Černý Důl 4.67 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 2026-06-16 | Chatová osada Višňová Hájek

Termin ab 2026-07-30 | TRANSKEMP Hracholusky
Sperberweg

Termin ab 2026-06-11 | Resort pod Landštejnem

Termin ab 2026-08-17 | Chatová osada Olešná
3 lůžková chata včetně kuchynky a soc.zařízení pro 1 dosp. + 2 děti /9let a 4 roky/

Termin ab 2026-06-23 | Camping Olšina - Lipno
1 místo pro stan 3 místní, 2 dospělé, 1 malé auto 22.6.

Termin ab 2026-07-17 | Chatová osada Višňová Hájek
Chatka 4 osoby

Termin ab 2026-06-27 | Chatová osada Olešná
Chatka 3 osoby

Termin ab 2026-06-20 | Bungalovy Hotelu Zvíkov
Chatka6 osob + 2 dítě 2 a 6 let

Termin ab 2026-07-19 | Autokemp Karlštejn
4L chata

Termin ab 2026-06-12 | Kemp U Ferdinanda
chatka pro 5 a chatka pro 4 osoby




Bewertungen und Diskussion

Tábořiště Na Říhovkách, Bechyně

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

10. 08. 2025
Von: Martin

Z důvodu úmrtí správce je od 10.8. 2025 trvale uzavřeno. Jedná se o soukromý pozemek, bez vědomí majitele je vstup zakázán.

31. 07. 2013
Von: xscudo

kolem tohoto kempu jen projet. bordel...špína...humus....sprostá správcová a dědek ji přizvukuje...děsný

02. 06. 2013
Von: Hana

Děsnej kemp , nerudná správcová!!!!

09. 07. 2012
Von: Blanka Musilová

Tak sem už nikdy!!!! Jedeme půl hodiny s malými dětmi v bouřce po vodě, nikde žádné místo, kde se schovat. Přijedeme k molu, kde zakotvíme naši loď. Pravda, místo je označeno jako kotviště pro převozní veslici, ale místa je tu dost, navíc v bouřce se nejspíš nikdo nebude nechávat převážet. Vystoupíme, abychom se schovali pod přístřeškem a zahřáli se čajem. Ale co se nestane - hospodský nás vyhodí a to dost nevybíravým způsobem - bouřka nebouřka, pobrekávající děti přehlíží. No děs!!!!