Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Letzte Buchung:

Termin ab 2026-05-15 | Autocamp Osek
4B

Termin ab 2025-12-14 | Kemp Pension Dana Troja
1 obytny voz, 2 osoby, el. prípojka

Termin ab 2026-07-04 | Autokemp Kamencové jezero
4 L chaty

Termin ab 2025-12-14 | Camp Sokol Troja
1 Obytka, 2 osoby, El. prípojka

Termin ab 2025-12-30 | Camp Horní Lipka
1x dvojlůžek

Termin ab 2026-07-21 | Bungalovy Hotelu Zvíkov
10x4L bungalov

Termin ab 2026-06-25 | Kemp Otava
Chatky pro cca. 14 osob

Termin ab 2025-12-23 | Kemp Pension Dana Troja

Termin ab 2026-07-18 | YACHT CLUB D.I.M. BEZDREV

Termin ab 2026-06-11 | Kemp Poslední štace
10míst pro stany+20osob1x čtyřlůžkový pokoj




Bewertungen und Diskussion

Autocamping Hluboký , Holice

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Autocamping Hluboký

Bezirk: Pardubice
05. 09. 2021
Von: J.S.

Strašný zážitek, chatky jsou zatuchlé špinavé, paní provozovatelka nás ujišťovala jak je to klidný kemp a po našem příjezdu se čtyřiceti dětmi ve věku 12ti let byla v plném proudu techno party o které nám zapomněla říct a která končila po šesté ráno. Velmi neseriózní jednání paní provozovatelky která s v honbě za ziskem zatajila pro nás velmi důležitou informaci a dětem připravila “nezapomenutelný” zážitek. Strašný, strašný, strašný!!!!!!!

Autocamping Hluboký

Bezirk: Pardubice
09. 08. 2020
Von: M

Jeden z nejhorších co jsem byla,nejdříve popletli rezervaci, rybník špinavý ,minigolf nefukčni,bazén špinavý,tobogan nefunkční,poslední noc nájezd romů,hospoda otevřeno podle nálady,nikdy více.

Autocamping Hluboký

Bezirk: Pardubice
03. 08. 2019
Von: Jakub

Byl jsem zde jako male kluk.Po levé ruce byl golf který mě bavil po projetí branou měly pujčovnu kol a směrem k toboganu dobrou hospudku.Nejlepší bylo nočni hlašeni večerního klidu.

Autocamping Hluboký

Bezirk: Pardubice
08. 07. 2018
Von: Vaclav

Dnes jsme se vrátili z prodlouženého víkendu v kempu Hluboký. Rozlehly kemp je na pěkném miste, nedaleko sympatickych Holic, rovinata krajina potesi i mene zdatneho cyklistu. Kemp byl vybudovan v dobe hluboke totality, kdy jistě zazival svuj nejvetsi rozmach. Dnes je udržován pouze sporadicky. Funguje zde pouze kempova restaurace, provozovaná partou mladých lidí, s kusymi znalostmi oboru. O kavárně, trafice a potravinách si nechte zdát. Tobogan je zpoplatněn i přes to, ze skoro nejezdi.
Plusem jsou čisté a často udržované sociálky s do dnešního rana funkcnimi sprchami. V noci totiž neznamy lapka zcizil kasicku automatu v pánskych sprchach. Ochotné recepční jsou kladem poslednim.

Autocamping Hluboký

Bezirk: Pardubice
01. 08. 2016
Von: Karel

Kemp ve kterém není wifi!

Autocamping Hluboký

Bezirk: Pardubice
22. 07. 2016
Von: anna

já jsem jezdím zdětmi dnes tam taky jedeme a pujčíme si chatku a šlapadlo

Autocamping Hluboký

Bezirk: Pardubice
06. 08. 2013
Von: robin

vmladí o panenství z holkou z holic 5let potom koupaní v travě radši už tam nejezdím

Autocamping Hluboký

Bezirk: Pardubice
08. 08. 2012
Von: Gábina

Já jsem zde prožila nádherné prázdniny a dětství,když jsme byli s bráchou malý,jezdili jsme sem s rodičema každé léto do chat od táty z práce!!!Super zážitky!!!