Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.64 Punkte

Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou 4.55 Punkte

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.5 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Autocamping Luhačovice

Luhačovice 4.39 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 09.05.2024 | AutoCamp Zdoňov-Caravan Centum
1x Stellplatz 2 Erwachsene 2 Klein Kinder

Termin ab 18.5.2024 | Autokemp u Věže Hořice
2-32x4B

Termin ab 17.05.2024 | Jacht club Barbora
1 Stellplatz für Campervan, 2 Personen

Termin ab 22.04.2024 | Camp Aamino
4B Hütten

Termin ab 09.05.2024 | Kemp Milčany
1 Stellplatz 2 Personen + 2 Kinder

Termin ab 01.05.2024 | Kemp Stránký Adršpach

Termin ab 10.05.2024 | Kemp Děčín

Termin ab 01.06.2024 | Camp Karolina
5×6

Termin ab 19.07.2024 | Koupaliště Lido
2 autos1x 4B Hütte 2x 2B Hütte

Termin ab 08.05.2024 | Kemp Vranov
1 Stellplatz mit Strom 2 Personen + 2 Kinder



Bewertungen und Diskussion

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.

Hütten Gebäude
02. 01. 2012
Von: Šmajda

Milá obsluha :-) Při pohledu na ní jsem se nedokázal odtrhnout, v důsledku čehož jsem se řádně spráskal :-D (7)Camp Bewertungen »

TRANSKEMP Hracholusky

Bezirk: Plzeň-sever
02. 01. 2012
Von: Martin

V červenci 2011 jsem tam byl s rodinou a vše bylo naprosto SUPER.Letos tam pojedeme zas.
Všem DOPORUČUJI!!!!!! (12)Camp Bewertungen »

Kemp Keramika

Bezirk: Plzeň-sever
02. 01. 2012
Von: Martin

V roce 2011 jsem byl v tomto kempu podruhé.Bohužel se od posledně tento kemp propad kamsi do odpadu a to díky vedení a zaměstnancům.NAPROSTÁ KATASTROFA!!!
Ale stačí vyměnit lidi a bude tento kemp opět patřit do oblíbených. (49)Camp Bewertungen »

ČERNÝ RYBNÍK

Bezirk: Pelhřimov
01. 12. 2011
Von: Baumann Karel

Prosím o možnost tel. spojení s majitelem,nebo s provozovatelem.
Děkuji Baumann
(2)Camp Bewertungen »

Autocamp Sedmihorky

Bezirk: Semily
18. 11. 2011
Von: Jan Klas

Dobrý večer,souhlasím s výsledky ankety o kemp roku 2011(byl jsem zvědavý,tak byla v první říjnový víkend podniknuta inspekční cesta),naprostá spokojenost s prostředím a servisem.Mám dotaz ohledně volného pobíhání psů,jelikož se prezentujete jako kemp pro rodiny s dětmi,nikde jsem se nedopátral jestli pes musí být v kempu navodítku,nebo volně.Musím podoknout,že mám též psa(větší plemeno)a byl jediný,který v kempu byl na špagátě,tak jak mě poděkovala jedná návštěvnice.Děkuji za odpověď. (12)Camp Bewertungen »

17. 11. 2011
Von: Nadia Suartika

Hello,
I was just enquiring about accomodation in cabins at your campsite, it says on this website that you are currently closed but i thought i should double check, as i would love to visit this regoin and this campsite too. Hope to hear back. Thankyou (15)Camp Bewertungen »

Kemp Jestřábí I. Lipno

Bezirk: Český Krumlov
15. 11. 2011
Von: Věra

super kemp! Nádherná příroda, příjemný personál, široký sortiment půjčovny sportovních potřeb. Už se těším na příští léto. (2)Camp Bewertungen »

Chaty Pohoda

Bezirk: Žďár nad Sázavou
07. 11. 2011
Von: Beyer

Ahoj - hledáme hotel jako zastávka na jednu noc - třetí 04.08.2012 a na zpáteční cestě od 11 do 08.12.2012 - pro 2 dospělé a 1 dítě 12 let!
Room pro jedno použití možné pouze s WC!
Žádám o cenovou nabídku!
děkuji


Hallo – wir suchen eine Unterkunft als Zwischenstopp für 1 Nacht – vom 3.-4.8.2012 und auf der Rücktour vom 11.-12.8.2012 – für 2 Erw. und 1 Kind 12 Jahre!
Nur Zimmer in Einzelnutzung möglichst mit WC!
Ich bitte um ein Angebot!
Danke

(3)Camp Bewertungen »

Camp Borný

Bezirk: Česká Lípa
29. 10. 2011
Von: Zdeněk

Krásné místo na koupání i výlety na kole. Byl jsem mile překvapen. Když je teplé počasí je hezky pod stromy ve stínu a přímo u čisté písečné pláže. Pokud jde o kulturu a zábavu můžete zkombinovat s nedalekým Úštěkem, je tam občas trochu bláta,ale o to více prvotřídní muziky. (26)Camp Bewertungen »

Autokemp Bučnice

Bezirk: Náchod
26. 10. 2011
Von: Pavel

Asi nejhorší kemp, který jsem kdy zažil. Začalo to nepříjemnými zaměstnanci a pokračovalo umístěním kempu, který je hned vedle silnice a relativně frekventované železniční trati s nutností vlaku alespoň 2x zatroubit, takže klidné spaní tu rozhodně nenajdete. Kuchyňka je relativně dobře vybavená, ale nutnost mačkat tlačítko každých 5 minut k tomu, aby šla elektřina do zásuvky bylo opravdu k zbláznění. Představte si, jak asi dobře si šlo nabít telefon... Dále nám bylo řečeno, že do kuchyňky nemůžeme jít v poledne (době oběda), což bylo taky dost zarážející. Zážitek byl dokonán nutností zakoupení toaletního papíru (nejhorší možná kvalita) a pánskými sprchami, které tekly přibližně 2/3 minuty místo slíbených 5 minut. Kemp byl tedy příšerný a doporučuji se mu vyhnout obloukem a ubytovat se v jakémkoliv jiném kempu v okolí. (8)Camp Bewertungen »