Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Diskussion und Bewertungen

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.

Autokemp Primátor

Bezirk: Svitavy
18. 04. 2019
Von: Včelka Mája

Tento kemp je moc pěkný perzonál ochotný. Mám dotaz je udělaná nová kuchyňka? Sociální zařízení je moc pěkný. Děkuji. Camp Bewertungen »

Kemp Keramika

Bezirk: Plzeň-sever
17. 04. 2019
Von: jaroslav

Kemp Keramika nabízí i letos maximum není třeba jezdit jinam .Majitelé se dobře starají o plochu,zábavu a ubytování. Každým rokem vylepšení je vidět že nezahálí..Jen tak dál. Líbí se nám zde a i letos se opět budem slunit na Hracholuskách...už se těšíme... Camp Bewertungen »

Camp Dolce

Bezirk: Trutnov
17. 04. 2019
Von: Lucie

Byly jsme zde v červenci 2018 pod stanem. Personál příjemný, jídlo dobré, krajina nádherná. Jen toalety a sprchy marné. Uklízelo se tam kolem 10h a večer to už bylo nic moc a ráno radši ani nemluvit. A fungovalo pouze dvě wc zbytek byl mimo provoz. Tak věčné fronty. Vybraly jsme kemp kvůli tobogánu. Na kterým to opravdu nejelo. Tak děti šly jednou a pak už nikdy. Ale celkový dojem máme dobrý. Lucie Camp Bewertungen »

Camping Paradijs

Bezirk: Český Krumlov
15. 04. 2019
Von: Patrik F.

Přijeli jsme do kempu dnes k večeru a hned jsme byli nadšeni. Jediný otevřený kemp v tuto dobu v okolí Krumlova, klid, čisto, milí provozovatelé, wifi zdarma a spousta volného místa. Zítra pojedeme do Krumlova a pozítří plánujeme relax v kempu na dece u řeky. Určitě se sem zase vrátíme. Super kemp. Camp Bewertungen »

ATC Obora Veltrusy

Bezirk: Mělník
14. 04. 2019
Von: Standa

Neochotný personál,drahé ceny,kemp brzy zanikne,nedoporučuji Camp Bewertungen »

Autocamp Automotoklubu Škoda

Bezirk: Mladá Boleslav
12. 04. 2019
Von: Günter Reimann -BERLIN/D-

Auch in diesem Jahr 2019 werde ich wieder zweimal für je fünf Wochen auf dem Platz sein um mich in aller Ruhe zu erholen. Mehr positives Feeling kann ei Campingplatz wohl nicht bekommen. -G.R.- Camp Bewertungen »

Autokemp Kraskov

Bezirk: Chrudim
10. 04. 2019
Von: Kristýna a Jan

Krásný klidný kemp u rybníka. Všude čisto, obsluha perfektní a vstřícná a milá majitelka. Určitě doporučujeme . Těšíme se na další návštěvu. Camp Bewertungen »

Autokemp Kraskov

Bezirk: Chrudim
10. 04. 2019
Von: Kamila Horní

Kemp je naprosto úžasný, vše čisté , občerstvení super , obsluha příjemná a paní majitelka velice milá, která vyjde vstříc hostům. DOPORUČUJI SE URČITĚ ZASTAVIT, Nejlepší kemp v okolí určitě. Camp Bewertungen »

10. 04. 2019
Von: Tereza

Skvělá dovolená, majitelka kempu ochotná a moc milá, všude čisto a neskutečný klid, musíme letos určitě znovu navštívit. Už se těšíme :-) Camp Bewertungen »

ATC Obora Veltrusy

Bezirk: Mělník
05. 04. 2019
Von: Jaroslav

Kemp je v likvidaci.nedoporučuji. Camp Bewertungen »