Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Am häufigsten gesehen:

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 2732x

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 2092x

Kemp Keramika

Hracholusky 2084x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 1931x

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.46 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Kemp U Kučerů

Zlatá Koruna 4.38 Punkte

Kemp Rusava

Rusava 4.33 Punkte

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 4.32 Punkte

Bewertungen:

Klára Vránová *****
Byli jsme zde 3 dny v období 4/2024 a byly jsme náramě spokojeni, dobré jídlo, personál a čisté sociální zařízení. Příroda překrásná.

Zdenek *****
Zavreny uz 10 let, chatra, uvnitr stale plne vybaven.

bydlík ****
Od roku2023 jezdíme jen sem a i syn zde byl s dcerou na týden, vždy s karavanem. perfektní a majitelé jsou v pohodě a i velice vstřícní. A o pivu nelze mluvit ,,skvělé,,

Jinek Zdeněk **
záchody 300m od hospody. Obsluha bídná,vypelichanej pes majitele zabírá místo a majitel je hulvát.

Vladimír Gavriněv *****
Strávili jsme zde s manželkou tři dny ubytovaní v pokoji a byli jsme naprosto spokojení. Zařízení pokoje, kuchyněk i koupelen a záchodů výborné, vše stoprocentně funkční a dokonale čisté. Při srovnání s kempy v Rakousku, Německu i Švýcarsku obstojí výborně. Velice rádi přijedeme znovu.

M.K. *****
Do kempu jezdíme minimálně jednou ročně, letos se k vám dostaneme snad dvakrát, už jsem si domluvila dovolenou v práci :-) chtěla bych tímto poděkovat majiteli kempu za to že úroven kempu stále zlepšuje a čistota je zde na prvním místě a v hodití chatičce jsme se cítili skvěle, nové, čisté. Doporučuji a naši mladí k vám jedou za měsíc.

marketaendler ****
Hezké a čisté chatky, doporučujeme.

Drahoslav Laško ****
Jezdím tam už tři roky.Za mě úplná spokojenost.Všem doporučuji.

Vojta Š. *****
Upravené plochy, dobrá restaurace- domácí kuchyně - skvělá a velké porce.

Václav Krpejš *****
Super místo, perfektní zázemí, funguje v souladu s přírodou, výborná domácí kuchyně, převážně z vlastních zdrojů, vřele doporučíme rodinám s dětmi, cyklistům, vinařům. Moc děkujeme.



Bewertungen und Diskussion

Tábořiště U Včelky, Okounov

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Tábořiště U Včelky

Bezirk: Chomutov
09. 07. 2020
Von: Dáša

Zdravím všechny od Včelky, velmi příjemní a srdeční majitelé, krásné prostředí pro ty, kteří milují surovou (ne umělou a betonovou) přírodu.Tito lidé, takovou přírodu milují a jejich ochota vyhovět a zajistit pro lidičky pohodlí kempování je nad očekávání. Cítila jsem se jako doma a jsem ráda, že jsem tyto lidi poznala, važme si jich, začínám si myslet že ubývají.Leni ať se Vám daří a jste stále stejní.

Tábořiště U Včelky

Bezirk: Chomutov
30. 07. 2019
Von: David Špicar

Moc radi se s rodinou vracíme zpět za zvířátky a super lidičkami kteří se o kemp starají jako včelky :)

Tábořiště U Včelky

Bezirk: Chomutov
22. 07. 2019
Von: Oldřich Koutský

Nejsem vodák a Včelku jsem objevil čistě náhodně a to na doporučení kamaráda.Byl jsem tam již několikrát a také přespal aníž jsem musel žádat.Prostě mi to bylo nabýdnuto.Pro mne osobně místo na totální relax a hned jsem si předplatil pobyt.Asi mám štěstí na lidi poněvadž jsem měl po každé kolem sebe příjemný a hodný lidičky.A perzonál:kamarádský až přátelský a nebál bych se napsat rodinného typu:takže za mne 1 s hvězdičkou a mohu vřele doporučit.A děti???Tak tohle nikdy nenajdou v tabletu nebo na PC.

Tábořiště U Včelky

Bezirk: Chomutov
16. 07. 2019
Von: Ohře 2019

Při sjezdu Ohře jsme byli téměř jediní, kteří dojeli až do kempu U Včelky. Přišla nám to škoda, protože nás po cestě několik lidí odrazovalo, že je to nesjízdné a samý šutr. Přestože jsme jeli za nejnižšího možného stupně vody, byl to asi nejhezčí úsek na trase Sokolov - Perštejn, který můžeme vřele doporučit. Zakončení celé naší plavby bylo třešničkou na dortu, rázovití majitelé, kteří byli úžasně milí a přátelští a kozel s kozou, na které jen tak nezapomenu :-) na

Tábořiště U Včelky

Bezirk: Chomutov
05. 07. 2018
Von: Dominika - Plovoucí buchty a klobásy

Naše parta: Plovoucí buchty a klobásy zavítala do kempu a byly jsme nejspokonější z celé trasy, už při připlouvání nás majitelka vítala Ahoj zlatíčka. Zůstaly jsme a udělali dobře, nejenže majitelé jsou milý a vstřícný, ale mají i skvělý med a medovinu...nejlepší doporučuju mandlovou...My ještě jednou děkujeme a kemp u včelky mooooc doporučujeme ;)

Tábořiště U Včelky

Bezirk: Chomutov
01. 08. 2017
Von: Sarisek

O víkendu jsme navštívili tábořiště U Včelky na Ohři a je to skvělé místo! Pohodová atmosféra, starají se tady o vás lidé, kteří mají srdce na pravém místě - navíc s úsměvem, maximální vstřícností a dobrou náladou. Ještě jednou díky a určitě se sem budeme vracet! :-)

Tábořiště U Včelky

Bezirk: Chomutov
14. 08. 2016
Von: El Špáso

TÁBOŘIŠTĚ, které má jako jediné na celé Ohři své kouzlo. Je vedené přímo majiteli, kteří jsou milí, vstřícní a udělající.
Je to místo, které dělají lidi pro lidi, a kde nejste jen \\\"chodící peněženkou\\\" ale skoro členem rodiny.
Namísto sprchy a splachovacích WC tu jsou pouze \\\"toiky\\\", ale to není někdy vůbec na škodu.

Mohu jen DOPORUČIT. Pro opravdové vodáky je to ráj. :-)

Tábořiště U Včelky

Bezirk: Chomutov
21. 06. 2016
Von: Petr

Kouzelné místo super lidi cítili jsme se jako doma moc děkujeme Petr+Peťa