Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.46 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Kemp U Kučerů

Zlatá Koruna 4.38 Punkte

Kemp Rusava

Rusava 4.38 Punkte

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 4.34 Punkte

Bewertungen:

Hana *****
Byli jsme zde po druhé a rádi se zase s karavanem vrátíme. Pro nás super klid, relax u vody a ohniště. Paní majitelka fajn člověk. Děkujeme.

Hana Šušolíková ****
Kemp je celkově dobrý, vaří tu na výbornou a váběr je z několika druhů chatiček od základních po vybavené téměř jako apartmány. Ceny stejné jako minulý rok.

Klára Vránová *****
Byli jsme zde 3 dny v období 4/2024 a byly jsme náramě spokojeni, dobré jídlo, personál a čisté sociální zařízení. Příroda překrásná.

Zdenek *****
Zavreny uz 10 let, chatra, uvnitr stale plne vybaven.

bydlík ****
Od roku2023 jezdíme jen sem a i syn zde byl s dcerou na týden, vždy s karavanem. perfektní a majitelé jsou v pohodě a i velice vstřícní. A o pivu nelze mluvit ,,skvělé,,

Jinek Zdeněk **
záchody 300m od hospody. Obsluha bídná,vypelichanej pes majitele zabírá místo a majitel je hulvát.

Vladimír Gavriněv *****
Strávili jsme zde s manželkou tři dny ubytovaní v pokoji a byli jsme naprosto spokojení. Zařízení pokoje, kuchyněk i koupelen a záchodů výborné, vše stoprocentně funkční a dokonale čisté. Při srovnání s kempy v Rakousku, Německu i Švýcarsku obstojí výborně. Velice rádi přijedeme znovu.

M.K. *****
Do kempu jezdíme minimálně jednou ročně, letos se k vám dostaneme snad dvakrát, už jsem si domluvila dovolenou v práci :-) chtěla bych tímto poděkovat majiteli kempu za to že úroven kempu stále zlepšuje a čistota je zde na prvním místě a v hodití chatičce jsme se cítili skvěle, nové, čisté. Doporučuji a naši mladí k vám jedou za měsíc.

marketaendler ****
Hezké a čisté chatky, doporučujeme.

Drahoslav Laško ****
Jezdím tam už tři roky.Za mě úplná spokojenost.Všem doporučuji.



Bewertungen und Diskussion

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.

Hütten Gebäude

Camping Radka

Bezirk: Brno-město
29. 06. 2017
Von: Ivo

Dieser Camping ist geschlossen, wohl aufgrund Todesfall bei den Betreibern. Unser Beileid! (11)Camp Bewertungen »

Kemp Nedamov

Bezirk: Česká Lípa
29. 06. 2017
Von: Rainer Eichhorn

Der Platz ist schön .
Aber es währe schön wenn es auch ein Internet WIFi geben würde.
So wie beschrieben 27.06. 2016

B



(7)Camp Bewertungen »

Autokemp Podhoří

Bezirk: Cheb
29. 06. 2017
Von: Milan

Nemohu najít kontakt na kemp Křížový kámen. Můžete mi jej poslat (8)Camp Bewertungen »

Stanový kemp Suchý

Bezirk: Blansko
28. 06. 2017
Von: Zbyňa

Na Suchy jezdím 20-tým rokem a vždy jsem byl nad míru spokojen perfektní prostředí milí lidé a ochotní! Dětem letos manželka řekla že pojedem do Itálie, ale děti začaly křičet že chcou na sucháč tak je to opět jasné. Všem komu jsem Suchy doporučil byly spokojeni z pozdravem rodina Šťastná Jeseník :-) (38)Camp Bewertungen »

Kemp Stavorek

Bezirk: Tábor
27. 06. 2017
Von: Petra

S uvedeným hodnocením nemohu souhlasit. Nic horšího jsem neviděla - od čistoty až po chování personálu a pana majitele.
Dámské toalety neskutečně špinavé, zastaralé a neudržované. Chatky odpovídající stáří - zanedbané, peřiny a polštáře nechutně špinavé. Když jsem uviděla čistotu sprch raději jsem se vykoupala v řece :-(
Jediným plusem je nový bazén. (13)Camp Bewertungen »

Kemp Svatá Kateřina

Bezirk: Trutnov
26. 06. 2017
Von: petr

mel bych hanit, at je tam klidek, ale nejde to :-)
proste nejlepsi kemp v jakem jsem kdy byl (12)Camp Bewertungen »

CYKLO CAMP KONICE

Bezirk: Znojmo
26. 06. 2017
Von: Jirka Veverka

Doporučujeme
RELAX - POHODA - KLÍDEK
opět přijedeme (64)Camp Bewertungen »

Autokemp Křivonoska

Bezirk: České Budějovice
25. 06. 2017
Von: Mathilda

Kemp jsme navštívili poprvé v 2014. Hledali jsme klidný kemp , chatky s kuchyňkou .Moc se nám tu líbilo. Výborné místo pro cyklisty.....sociálky čisté ,fungovala restaurace Pod dubem - ok
Podruhé v roce 2015. - už tu nějaké nedostatky byly, ale potřebovali jsme pouze přespat a občerstvit se , socialky čisté
A letos -2017-sice byla v chatce voda,ale nádobí bylo pomálu...pouze pánev a talíře se zbytky jídla po předchůdcích....nůž žádný, hrnec žádný.... pavučinky.....chyběl závěs na zatemnění.....jedna zásuvka na ledničku i varic (na střídačku).....byly hodně cítit odpady....jedinné plus opět socialky- čisté a bez žetonů, voda teplá po celý den
Nic se tu nemodernizuje,vybavení hodně pamatuje.....
Pro nenáročné turisty!!!! (25)Camp Bewertungen »

Autokempink U Splavu

Bezirk: Vsetín
23. 06. 2017
Von: hana a Ivo Kvasice okr.Kroměříž

Do kempu U Splavu jezdíme již 9let, minimálně 2x za sezonu. Nejlepší dovolená. Levné, pohodlné ubytování, přijemné prostředí, klid a pohoda. Velmi příjemný personál, čisté sociálky i sprchy, vřelá obluha v hospůdce (zlatá naše paní Maruška) .Děkujeme!!!!!! (8)Camp Bewertungen »

Villa Resort Dlouhá Louka

Bezirk: České Budějovice
21. 06. 2017
Von: Chasiak Zbigniew

Pratelsky servis . To o.k. (3)Camp Bewertungen »