Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.46 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Kemp U Kučerů

Zlatá Koruna 4.38 Punkte

Kemp Rusava

Rusava 4.33 Punkte

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 4.32 Punkte

Bewertungen:

Klára Vránová *****
Byli jsme zde 3 dny v období 4/2024 a byly jsme náramě spokojeni, dobré jídlo, personál a čisté sociální zařízení. Příroda překrásná.

Zdenek *****
Zavreny uz 10 let, chatra, uvnitr stale plne vybaven.

bydlík ****
Od roku2023 jezdíme jen sem a i syn zde byl s dcerou na týden, vždy s karavanem. perfektní a majitelé jsou v pohodě a i velice vstřícní. A o pivu nelze mluvit ,,skvělé,,

Jinek Zdeněk **
záchody 300m od hospody. Obsluha bídná,vypelichanej pes majitele zabírá místo a majitel je hulvát.

Vladimír Gavriněv *****
Strávili jsme zde s manželkou tři dny ubytovaní v pokoji a byli jsme naprosto spokojení. Zařízení pokoje, kuchyněk i koupelen a záchodů výborné, vše stoprocentně funkční a dokonale čisté. Při srovnání s kempy v Rakousku, Německu i Švýcarsku obstojí výborně. Velice rádi přijedeme znovu.

M.K. *****
Do kempu jezdíme minimálně jednou ročně, letos se k vám dostaneme snad dvakrát, už jsem si domluvila dovolenou v práci :-) chtěla bych tímto poděkovat majiteli kempu za to že úroven kempu stále zlepšuje a čistota je zde na prvním místě a v hodití chatičce jsme se cítili skvěle, nové, čisté. Doporučuji a naši mladí k vám jedou za měsíc.

marketaendler ****
Hezké a čisté chatky, doporučujeme.

Drahoslav Laško ****
Jezdím tam už tři roky.Za mě úplná spokojenost.Všem doporučuji.

Vojta Š. *****
Upravené plochy, dobrá restaurace- domácí kuchyně - skvělá a velké porce.

Václav Krpejš *****
Super místo, perfektní zázemí, funguje v souladu s přírodou, výborná domácí kuchyně, převážně z vlastních zdrojů, vřele doporučíme rodinám s dětmi, cyklistům, vinařům. Moc děkujeme.



Bewertungen und Diskussion

TRANSKEMP Hracholusky, Hracholusky

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

TRANSKEMP Hracholusky

Bezirk: Plzeň-sever
01. 10. 2023
Von: Pavel Miklas

Přijeli jsme s karavanem na prodloužený víkend 28.9.-1.10. 2023. Krásné místo, ale bohužel ve dvě ráno hluk. Nikdo se nestará o dodržování nočního klidu. ale vše má své hranice. Projeli jsme spoustu kempů a dodržování nočního klidu je součástí pravidel kempu. Majitel prvního bistra pod recepcí dva dny silně podnapilý. V sobotu 29.9. 2023 v prvním bistru pod recepcí se odehrál incident a hlavní roli byl silně podnapilý majitel. Krásná vizitka. V sobotním podvečeru přijel manželský pár se psem. Když viděli co se děje v prvním bistru pod recepcí všichni silně podnapilý včetně majitele bistra. Ptali se. A odjeli nedivím se. Škoda. Blbci

TRANSKEMP Hracholusky

Bezirk: Plzeň-sever
09. 08. 2020
Von: šefl

hruza kraval do tři rano neskutečne ve dve rano hrajou fotbal řev po celem kempu

TRANSKEMP Hracholusky

Bezirk: Plzeň-sever
21. 07. 2018
Von: jana

Byly jsme tyden ubytovani v chatce dreveni a super cisto , kiosek transkemp super moc simpaticky panove a vyborne jidlo obzvlast kase s kureci roladou . Jen dve veci tam nebyly nic moc a to sprchy a udrzba pristupu do vody .jinak jsme si to moc uzily

TRANSKEMP Hracholusky

Bezirk: Plzeň-sever
21. 08. 2012
Von: petra

Transkemp Hracholusky
Byly jsme s kamarádkou minulý víkend v Transkempu!!! Paráááda vážení!!! Měly jsme maringotku...lednička, umyvadlo, sporák, zrcadlo...čisto!!!! super! Bylo nám líto že nemůžeme zůstat déle ale už víme kam pojedeme příští rok!!!! Těšíme se!!!

TRANSKEMP Hracholusky

Bezirk: Plzeň-sever
09. 07. 2012
Von: ivca001

Všimla jsem si, že na internetu je nedostatek ohodnocení ke kempu a jistě by to někomu pomohlo v rozhodování. Poslědní koměntář z roku 2010 není příliš lichotivý, já mám ovšem opačný názor. V kempu se mi velmi líbilo. Pravda, já nespala v chatce, ale ve stanu, tudíž nemůžu posoudit jejich kvalitu, ale zvenku vypadají celkem nové a hezké. V celém kempu je čisto a upravené prostředí. Užít si tu můžete jak zábavu tak i odpočinek.
Při příjezdu jsme si mohli vybrat zda stanovat na rovném či svaženém terénu, vybrali jsme si o něco dražší rovný terén a postavili stan v blízkosti chatek, auto jsme si mohli nechat přímo u něj, stejně jako všichni. Musíte si ovšem vybrat jestli chcete být blíž k vodě nebo k záchodkům, jsou tu pouze jedny. Nejsou nejnovější, zato jsou čisté (až na pár lidí prasátek) a zásobené papírem, stejně tak sprchy. Vedle se nachází i kychyňka s ledničkami a hořáky, společenksá místnost s televizí a prádelna s pračkou.
k vodě nemusíte chodit daleko, stačí sejít dolů, kde je hezká travnatá \"pláž\". Pokud vás omrzí válení u vody je tu i dost zábavy. V areálu jsou vodní trampolíny, minigolf, motokáry, vodní lyžování, šlapadla, lelektrolodě a parník, který vás sveze přes celou přehradu za cca 100kc. Až vám vyhládne máte na výběr z kiosků i restaurací. Přímo v kempu jsou 2 kiosky, ve kterých najdete levné jídlo, ovšem spíš fast foodového typu. Co mě zaujalo byla veliká pizza s jakoukoliv náplní za 100kc. Pokud se ale chcete naobědvat jsou tu restaurace. Naproti pizzerie, kde ovšem vaří i běžná jídla, každý den je jedna hotovka za nižší cenu, o kousek dál restaurace Kotva. Každý den krom minutek nabízejí cca 6 hotovek, vetšinou česká klasická jídla za rozumnou cenu. Hned vedle je i obhcod s potravinami. A co dělat po večerech. Samozřejmě můžete do společenské místnosti, třeba se dívat na televizi, zahrát si ping-pong nebo se jít bavit. Každý den je tu nějaká zábava, či diskotéka, bohužel jen asi do 23 hodin, hospůdka ale zavírá déle. Abych to shrnula v kempu je opravdu krásně, některé věci jsou pravda krapet předražené ale ve výsledku jsem za tuhle dovolenou tolik nedala. Rozhodně se tu dá užít jak zábava tak i odpočinek, skvělé koupání a nádherné procházky do blízkého okolí (rozhled z porjších skal je nepopsatelný). Horší byly snad jen záchodky a sprchy, na kterých bylo znát, že nejsou nejnovější, ale to je jen maličkost. Takže bych kempu dala 9 bodu z 10.

TRANSKEMP Hracholusky

Bezirk: Plzeň-sever
28. 05. 2012
Von: Věra Adamčíková

Dobrý den chtěla bych si rezervovat chatku pro 5 osob, termín od 21.7- 28.7 2012. Jestli máte volný termín. Prosím o ceník děkuji Adamčíková.

TRANSKEMP Hracholusky

Bezirk: Plzeň-sever
02. 01. 2012
Von: Martin

V červenci 2011 jsem tam byl s rodinou a vše bylo naprosto SUPER.Letos tam pojedeme zas.
Všem DOPORUČUJI!!!!!!

TRANSKEMP Hracholusky

Bezirk: Plzeň-sever
03. 08. 2010
Von: Petr

Dobrý den rok 2010
V kempu TRANSKEMP jsem byl tvrdě zklamán.
Z internetových stránek a podle fotek jsme si objednaly chatku pro 4 lidi s parkováním u chatky(dle přiložených nádherných fotek).Zaplatily jsme přes 8000Kč za 10 dní + poplatky městu a pro odjíždění auta z kempu dostanete kus průhledného plastu s číslem ..záloha je 200 kč.
A světe div se přijely jsme a byly ubytováni dole u vody v MARINGOTCE kola obouchané dřevem tak že je to poznat jen zevnitř (oblouk stropu xxx pro maringotku)je v ní lednice a plynový vařič s bombou ,stůl a 4 sedátka bez opěradel. Zvenčí je dodělaná terasa a vše natřeno tmavou hnědou barvou na ní jsou 4 plastové židle a stůl.Maringotka je bez oje ,ale hned vedle jsou 2 menší takové ty pracovní maringotky bílé barvy na kolech s ojí pro 2 osoby.\\\"\\\"NEJSOU VYFOCENÉ\\\"\\\".Postele jsou palandového stylu pro 4 lidi. Já 185 cm od hlavy až k patě problém s natažením nohou .Peřiny tvrdé (strašně těžké)polštář mini (plochý) matrace proležené ráno všechny bolely záda i sousedy v malé maringotce...Uklizečka je ráno přesná na čas a ochotná....Bylo nám řečeno že auto neexistuje u maringotky parkovat na to je veřejné parkoviště u sociálek kde při dešti pod vysokými stromy padají větve a občas smůla podle období.Z důvodu mého nového vozu jsem toto nařízení po pádu větývky na auto tvrdě ignoroval a auto po zeptání rekreantů u chatek o 20 metrů výše parkoval vedle jejich vozu. Ještě detail.... sprchování a WC je do velkého kopce (ráno máte co dělat než dojdete na WC)sprchování poplatek 10 Kč –á 4 minuty.Výhled z maringotky vám zatarasí hafo karavanů a stanů Němců ,Holanďanů a i Rusů kteří tady rybaří.V kempu jsou 2 kiosky ceny turistické
Výběr :: gambrinus 0,5 -25 Kč klobása -40Kč kofola -0,4 – 25Kč
S pozdravem Petr