Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.46 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Kemp U Kučerů

Zlatá Koruna 4.38 Punkte

Kemp Rusava

Rusava 4.33 Punkte

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 4.32 Punkte

Bewertungen:

Klára Vránová *****
Byli jsme zde 3 dny v období 4/2024 a byly jsme náramě spokojeni, dobré jídlo, personál a čisté sociální zařízení. Příroda překrásná.

Zdenek *****
Zavreny uz 10 let, chatra, uvnitr stale plne vybaven.

bydlík ****
Od roku2023 jezdíme jen sem a i syn zde byl s dcerou na týden, vždy s karavanem. perfektní a majitelé jsou v pohodě a i velice vstřícní. A o pivu nelze mluvit ,,skvělé,,

Jinek Zdeněk **
záchody 300m od hospody. Obsluha bídná,vypelichanej pes majitele zabírá místo a majitel je hulvát.

Vladimír Gavriněv *****
Strávili jsme zde s manželkou tři dny ubytovaní v pokoji a byli jsme naprosto spokojení. Zařízení pokoje, kuchyněk i koupelen a záchodů výborné, vše stoprocentně funkční a dokonale čisté. Při srovnání s kempy v Rakousku, Německu i Švýcarsku obstojí výborně. Velice rádi přijedeme znovu.

M.K. *****
Do kempu jezdíme minimálně jednou ročně, letos se k vám dostaneme snad dvakrát, už jsem si domluvila dovolenou v práci :-) chtěla bych tímto poděkovat majiteli kempu za to že úroven kempu stále zlepšuje a čistota je zde na prvním místě a v hodití chatičce jsme se cítili skvěle, nové, čisté. Doporučuji a naši mladí k vám jedou za měsíc.

marketaendler ****
Hezké a čisté chatky, doporučujeme.

Drahoslav Laško ****
Jezdím tam už tři roky.Za mě úplná spokojenost.Všem doporučuji.

Vojta Š. *****
Upravené plochy, dobrá restaurace- domácí kuchyně - skvělá a velké porce.

Václav Krpejš *****
Super místo, perfektní zázemí, funguje v souladu s přírodou, výborná domácí kuchyně, převážně z vlastních zdrojů, vřele doporučíme rodinám s dětmi, cyklistům, vinařům. Moc děkujeme.



Bewertungen und Diskussion

Kemp v Jahodovém lese, Jesenice u Rakovníka

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Kemp v Jahodovém lese

Bezirk: Rakovník
26. 02. 2012
Von: Ježkovi

Dobrý den,prosím nemáte nějakou meilovou adresu,kde bych se dověděla cenu za ubytování v letní sezoně.Ještě bych chtěla vědět zda 4lůžková chata kromě wc a vody je vybavena i lednicí a vařičem.Děkuji a přeji hezký den

Kemp v Jahodovém lese

Bezirk: Rakovník
04. 07. 2011
Von: Lucie Berglerová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaký je ceník a jaké typy chatek nabízíte.
Děkuji za odpověď.

Kemp v Jahodovém lese

Bezirk: Rakovník
03. 07. 2011
Von: kuznikova

prosim o informace o cenach, nikde jsem je nenala, dekuji

Kemp v Jahodovém lese

Bezirk: Rakovník
24. 05. 2011
Von: jana boumessaoud

dobry den chtela jsem se zeptat jaka je cena chaticky na 15 dni pro 4 osoby.dekuji za odpoved

Kemp v Jahodovém lese

Bezirk: Rakovník
18. 08. 2010
Von: Jana

bohužel vaše údaje nejsou aktuální, telef.kontakty jsou neexistující :-(

Kemp v Jahodovém lese

Bezirk: Rakovník
12. 08. 2010
Von: Scheithauerová

Dobrý den zajímalo by mne zda by jste mněly v kempu volno od 16.8.2010, možno 1 x chata a nebo v budově tak 6 lidí. Zajíma mne cena a jak je to u Vás se stravováním.Děkuji Scheithauerová 771/112 562. Jezdila jsem do kempu jako 8- 12let a moc jse mi tam líbilo, hlavně plavecký bazén.

Kemp v Jahodovém lese

Bezirk: Rakovník
06. 07. 2010
Von: Jana Švábíková

dobrý den chtěla bych se vás zeptat jestli máte volné místo pro 4 dospělé,3 děti..na 1 noc a půl dne...10.7.-11.7.2010.Měli bychom zájem o chatku. Tak nám prosím dejte odpověd za kolik by to bylo na osobu a zda-li máte volné místo...moc děkuji s pozdravem J.Švábíková

Kemp v Jahodovém lese

Bezirk: Rakovník
14. 06. 2010
Von: Šífovi

Moc nám chybí www.stránky. Jak máme vědět do čeho jdem a cenu? Na co máte na vašich stránkách jejich prázdný ceník????