Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.48 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Kemp U Kučerů

Zlatá Koruna 4.38 Punkte

Kemp Rusava

Rusava 4.33 Punkte

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 4.32 Punkte

Bewertungen:

Vladimír Gavriněv *****
Strávili jsme zde s manželkou tři dny ubytovaní v pokoji a byli jsme naprosto spokojení. Zařízení pokoje, kuchyněk i koupelen a záchodů výborné, vše stoprocentně funkční a dokonale čisté. Při srovnání s kempy v Rakousku, Německu i Švýcarsku obstojí výborně. Velice rádi přijedeme znovu.

M.K. *****
Do kempu jezdíme minimálně jednou ročně, letos se k vám dostaneme snad dvakrát, už jsem si domluvila dovolenou v práci :-) chtěla bych tímto poděkovat majiteli kempu za to že úroven kempu stále zlepšuje a čistota je zde na prvním místě a v hodití chatičce jsme se cítili skvěle, nové, čisté. Doporučuji a naši mladí k vám jedou za měsíc.

marketaendler ****
Hezké a čisté chatky, doporučujeme.

Drahoslav Laško ****
Jezdím tam už tři roky.Za mě úplná spokojenost.Všem doporučuji.

Vojta Š. *****
Upravené plochy, dobrá restaurace- domácí kuchyně - skvělá a velké porce.

Václav Krpejš *****
Super místo, perfektní zázemí, funguje v souladu s přírodou, výborná domácí kuchyně, převážně z vlastních zdrojů, vřele doporučíme rodinám s dětmi, cyklistům, vinařům. Moc děkujeme.

Lída *****
Už se do Vašeho kempu zase moc těšíme! Na krásnou přírodu, výborné pivo a vynikající kuchyni!

Michal *****
Perfektni kemp především pro rodiny s dětmi, pánové i dámy si pochutnáte na skvělé Plzni za 50 Kč, výborné jídlo - za mě se kuchyně oproti loňskému roku vyznamne zvedla, deti si zahrají hry,mohou skákat na nafukovací trampolíně a spousta dalšího. Koupání navazuje na kemp, čili značka ideál. Děkuji moc za krásný vikend

Spytihnev **
Kemp jsme navštívili minulé léto po dobu dvou dní. Mimo to že cena za stan se lišila od ceny na stránkách (což jsme překousli)jsme byli z kempu nadšeni. To teda do té chvíle než jsme došli na recepci. Jelikož jsme v kempu byli poprvé, nevěďeli jsme kde je a budova která se tomu podobobala opravdu neměla na zdi název RECEPCE, a tak jsme se šli zeptat. “Dobrý den, je toto recpce?” Pán okolo 30-40 let odpověděl “Co myslíš vole?” Odpověď nás zcela šokovala!! Absolutně neslušné a nevhodné. Slušně jsme se zeptali a nemyslíme si že by takto pán odpověděl starším lidem. Chápu, že jsme mladí ale i přesto… Mimo toto byl kemp fajn a jediné co jsme si z kempu odnesli, jsou traumatické vzpomínky :)

Juha ****
Absolutní spokojenost, velice vstřícný a ochotní majitelé, vždy se rádi vracíme. Po zkušenosti se sousedním kempem Stavorek se to opravdu nedá srovnat. Těšíme se na sezónu ????



Bewertungen und Diskussion

Kemp Bílý Kámen, Doksy

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Kemp Bílý Kámen

Bezirk: Česká Lípa
12. 06. 2023
Von: Jitka

Jezdím na Bílý Kámen několik let. Výborná komunikace, jakýkoliv problém hned vyřešen, když chcete cokoliv půjčit nebo se zeptat a pomoci, vždy se najde někdo na recepci nebo z personálu, který rád pomůže včetně úžasné paní majitelky. Více takových míst a lidí. Byla jsem tam nejen s rodinou ale i s kámoškami a vždy super.

Kemp Bílý Kámen

Bezirk: Česká Lípa
24. 08. 2020
Von: Petra

Špinavý kemp,za tři dny jsem neviděla vytřít podlahy na záchodech,vynesení košů nemluvě.Odpadky před chatkami,když lidí byly pryč.Chytly jsme festival,každá chatka jiná hudba dobrý,kemp není pro deti nevhodný !Chybi obchod s pecivem,není kuchyňka a vybavení na vareni.Chata špinavá ,není stůl a židle ,skříň na věci atd Chatky 100let staré, neudržované Katastrofa. Nikdy více. Jezdily jsme tam před 15lety a to se nedá srovnat,ta čistota.

Kemp Bílý Kámen

Bezirk: Česká Lípa
30. 08. 2019
Von: Natalie

Co se týče ubytování KATASTROFA.Museli jsme odjet hned druhý den ráno, peníze bohužel nevrací,, zklamali mě. Za parkovne nám vrátili jen proto,ze jsem se zeptala. Personál na recepci nepříjemný a neochotný. Vůbec nedoporučuji

Kemp Bílý Kámen

Bezirk: Česká Lípa
26. 08. 2012
Von: Jan

Navštívil jsem disko Bílý Kámen. V místní restauraci jsem si koupil pivo 25Kč + 20Kč záloha na sklo. Když jsem dopil a vracel sklenici požadovali po mě ještě nějaký lísteček, ten mi ale nikdo před tím ke sklenici od piva nedal. Pouze si sklenici vzali a řekli že mi zálohu nevrátí. Zkrátka jedno pivo je tam za 45Kč. Nic proti tomu, ale mělo by to být napsáno jasně! Gambrinus 45Kč.

Kemp Bílý Kámen

Bezirk: Česká Lípa
22. 07. 2012
Von: kulich

Po přijezdu chteji zalohu na klic 1000kč kdyz den odjezdu ho neodevzdate do 10hod,tak zalohu zabaví,no budiž,wc dveře nezamykatelný bez toalaetniho papiru natož u umyvadla se našly ubrousky nebo neco nautřeni rukou nikde,sprchy bez závěsu.neustaly bordel,s jedne strany ,,tucá\\\" diskoteka od souseda vedle ječi tuc tuc s auta a od naproti zas něco jiného,ve 3 v noci vyhrávani na klaksony u aut atp.kazda chatka ma sve čislo,ale vetsina intelignetu to nereši ani že u chaty stoji cizý auto,prostě se Vám tam bude dobývat v domění že se jedná o jeho chatku a Vy ho tam nechcete pustit.Klid nastane až v 7 ráno.Chatky i se svou výbavou ještě s první republiky.Elektricka zasuvka cca 1,5m vysoko,takže nabit telefon popř.si uvarit ve vlastní rychlovarce kafe nemožny.Tady nás už nikdo neuvidi.

Kemp Bílý Kámen

Bezirk: Česká Lípa
17. 07. 2012
Von: michala

chtela bych se informovat kolik by to stalo na strdnact dni dva dospele a dve deti 11 let a deset let

Kemp Bílý Kámen

Bezirk: Česká Lípa
26. 05. 2012
Von: Miroslav Karchnák

Dobrý den chci se zeptat když si chci objednat chatku tak se platí 155kč na den + za osobu 45kč+15kč poplatek nebo jen chatka +poplatek děkuji Karchnák

Kemp Bílý Kámen

Bezirk: Česká Lípa
02. 08. 2011
Von: Stuchlík

dobrý den máte volnou chatičku 4l a kolik za ní?, v termínu 6.8-13.8