Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bewertungen:

Milena ***
Kemp je super moderní na krásném místě. Ale souhlasím s recenzí pana Milana. Ta parta s tím autobusem, to je pokažená dovolená, sousedi je nezajímaj, paří až do svítání. Jejich děti lítaj po kempu do půlnoci a obtěžují svým křikem ostatní ubytované. Letos tam nejedeme. A ty záchody jsou opravdu otevřeny jen tak aby se neřeklo, jedna kabinka a dost. Tak na co jich tam je tolik, když jsou zamčené?

Miloš ****
Vše by bylo dobré, ale proč v kiosku točí jenom Krakonoše? Nechci naštvat patrioty trutnovského pivovaru ale je tolik dobrých piv a tady 2x Krakonoš a nic jiného, jen plechovkový.

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.



Bewertungen und Diskussion

Autocamping Hluboký , Holice

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Autocamping Hluboký

Bezirk: Pardubice
05. 09. 2021
Von: J.S.

Strašný zážitek, chatky jsou zatuchlé špinavé, paní provozovatelka nás ujišťovala jak je to klidný kemp a po našem příjezdu se čtyřiceti dětmi ve věku 12ti let byla v plném proudu techno party o které nám zapomněla říct a která končila po šesté ráno. Velmi neseriózní jednání paní provozovatelky která s v honbě za ziskem zatajila pro nás velmi důležitou informaci a dětem připravila “nezapomenutelný” zážitek. Strašný, strašný, strašný!!!!!!!

Autocamping Hluboký

Bezirk: Pardubice
09. 08. 2020
Von: M

Jeden z nejhorších co jsem byla,nejdříve popletli rezervaci, rybník špinavý ,minigolf nefukčni,bazén špinavý,tobogan nefunkční,poslední noc nájezd romů,hospoda otevřeno podle nálady,nikdy více.

Autocamping Hluboký

Bezirk: Pardubice
03. 08. 2019
Von: Jakub

Byl jsem zde jako male kluk.Po levé ruce byl golf který mě bavil po projetí branou měly pujčovnu kol a směrem k toboganu dobrou hospudku.Nejlepší bylo nočni hlašeni večerního klidu.

Autocamping Hluboký

Bezirk: Pardubice
08. 07. 2018
Von: Vaclav

Dnes jsme se vrátili z prodlouženého víkendu v kempu Hluboký. Rozlehly kemp je na pěkném miste, nedaleko sympatickych Holic, rovinata krajina potesi i mene zdatneho cyklistu. Kemp byl vybudovan v dobe hluboke totality, kdy jistě zazival svuj nejvetsi rozmach. Dnes je udržován pouze sporadicky. Funguje zde pouze kempova restaurace, provozovaná partou mladých lidí, s kusymi znalostmi oboru. O kavárně, trafice a potravinách si nechte zdát. Tobogan je zpoplatněn i přes to, ze skoro nejezdi.
Plusem jsou čisté a často udržované sociálky s do dnešního rana funkcnimi sprchami. V noci totiž neznamy lapka zcizil kasicku automatu v pánskych sprchach. Ochotné recepční jsou kladem poslednim.

Autocamping Hluboký

Bezirk: Pardubice
01. 08. 2016
Von: Karel

Kemp ve kterém není wifi!

Autocamping Hluboký

Bezirk: Pardubice
22. 07. 2016
Von: anna

já jsem jezdím zdětmi dnes tam taky jedeme a pujčíme si chatku a šlapadlo

Autocamping Hluboký

Bezirk: Pardubice
06. 08. 2013
Von: robin

vmladí o panenství z holkou z holic 5let potom koupaní v travě radši už tam nejezdím

Autocamping Hluboký

Bezirk: Pardubice
08. 08. 2012
Von: Gábina

Já jsem zde prožila nádherné prázdniny a dětství,když jsme byli s bráchou malý,jezdili jsme sem s rodičema každé léto do chat od táty z práce!!!Super zážitky!!!